KURUMSAL

FT Global, stratejik ve üstün iş geliştirme özelliği, deneyim ve bilgi birikimi, ve profesyonel çalışma ekibi ile kamu ve özel sektörün özgün gereksinimlerine uygun çözümler üreterek Savunma Sanayi konularında, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız savunma sanayii ve elektronik teknolojileri alanlarında kamu ve özel sektörün ihtiyaçları doğrultusunda çağın en ileri teknolojisini temin etmektedir. Ülkemizin savunma sanayiinde üretici konumuna gelmesi için büyük bir özveri ile çalışmaktayız.

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar.

Gravotech Grup, Gravograph ve Technifor markalarının birleşmesinden sonra gravür ve kalıcı markalama sektörlerine dair birden fazla pazarda lider olmuştur. Grup dünyaca bilinen adını 2 ana etkene borçludur: Çözümlerin çeşitliliği ve uluslararası alanda bunların müşteriye ulaştırılabilmesi. Gravotech gravür, markalama ve kesim çözümlerini tasarlar, üretir ve dağıtır. Grup aynı zamanda tasarım modellemeleri ve grafik nesnelerinin üretimi için olan yazılım çözümlerini de geliştirmektedir. Bu çözümler 4 ana teknoloji sunmaktadır: Lazer Markalama Teknolojisi, Nokta Vuruşlu Markalama Teknolojisi, Mekanik Gravür Teknolojisi, Kazıma Teknolojisi